Įmonių vadovų, pardavimų vadovų ir pardavėjų dėmesiui!

Įvykęs “Pardavėjų Klubo” seminaras

ĮTAKOS GALIA PARDAVIMUOSE

Kartu su legendiniu pardavimų treneriu
ALGIRDU KARALIUMI

.

Brangūs pardavimų žmonės,

Kultinis “Pardavėjų Klubas”, gyvavęs nuo 2009 metų iki 2014-ųjų – sugrįžta! Kartu su juo į didžiąją pardavimų mokymų sceną vėl žengs bene garsiausias Lietuvos pardavimų treneris, sėkmės mokytojas Algirdas Karalius, kuris rinko tūkstantines sales ir įkvėpė lietuvius svajoti, daugiau uždirbti ir atkakliai siekti savo tikslų.

Šio vienintelio seminaro Lietuvoje proga, “Pardavėjų Klubo” tema – ĮTAKOS GALIA PARDAVIMUOSE.

Ir šia tema Algirdas Karalius skaitė įspūdingą pranešimą, kuris neabejotinai įgalino kiekvieną pardavėją meistriškai atsakyti į klientų prieštaravimus “man per brangu” ar “jūsų kaina per didelė”. Taip pat Algirdas Karalius Jums pristatė KARALIAUS METODĄ™: Pardavimų metodą, kuris susitikimų su klientais metu parduoda 9 iš 10 kartų (Pati naujausia Algirdo Karaliaus medžiaga).

Bet tai dar ne viskas! Kartu su Algirdu Karaliumi šiame seminare taip pat kalbėjo dar du daug patyrę pardavimų ir įtakos darymo profesionalai, kurių pranešimai įgalins padidinti pardavimus.

Mokymų formatas. Šis seminaras yra kuriamas pagal unikalų BLITZ LEARN™ metodą, kuris vos per 4 valandų trukmę pardavėjui užtikrina efektyviausią žinių pristatymą ir jų įsisavinimą. Šis seminaras nenuvargins dalyvių, o įkraus didžiulę praktinių žinių ir motyvacijos dozę, kuri padės darbe siekti maksimalių rezultatų.

“Pardavimai viską gydo” – Mark Cuban

SEMINARO VEDANTIEJI IR JŲ TEMOS

Pardavimų treneris, sėkmės mokytojas

Algirdas Karalius

Tema.
REFRAME™ metodas. Kaip įveikti klientų prieštaravimą “brangu”?
KARALIAUS METODAS™: Pardavimų metodas, kuris susitikimų su klientais metu parduoda 9 iš 10 kartų (Pati naujausia Algirdo Karaliaus medžiaga).

Algirdas Karalius – bene garsiausias pardavimų treneris Lietuvoje, įkvėpęs tūkstančius pardavėjų atkakliai siekti įmonės tikslų ir tapti geriausiais. NLP meistras, vienas pirmųjų į Lietuvą atvežęs naujausias pardavimų strategijas. Jo užburiantys seminarai nepalieka abejingų, jis garantuotai suteiks Jums pačių vertingiausių žinių, kad Jūs galėtumėte savo darbuose nuversti kalnus. Tai Nr. 1 pardavimų asmenybė, kurią būtinai turite išgirsti ir iš jos pasimokyti. Tai vienintelis jo pardavimų seminaras šiais metais.

.

Pardavimų ekspertė, ilgametė pardavimų komandų vadovė

Skaistė Čiurlytė

Tema.
3 efektyvūs būdai, kaip parduoti daugiau.

Skaistė Čiurlytė jau 20 metų ugdo pardavimų komandas dirbti efektyviau bei parduoti daugiau. Per savo karjerą Skaistė vadovavo 5 pardavimų komandoms: “L’Oréal Lietuva”, UAB “Era Esthetic”, “MONRO by Gražvalda” , UAB “Grožio spektras” ir kitoms. Dažnai Skaistei tekdavo prisijungti prie pardavimų komandų sunkiausiu metu. Tačiau jos optimizmo, racionalumo ir tikslių strateginių sprendimų dėka pardavimų komandos parduodavo daugiau, dirbdavo efektyviau, problemos imdavo motyvuoti, o rezultatai kasdien džiugino vis labiau. Seminaro metu Skaistė pasidalins savo patirtimi bei praktikoje patikrintais ir efektyviais būdais kaip parduoti daugiau. Jos pranešimas bus ypač praktiškas ir orientuotas į proaktyvius pardavėjų veiksmus

Įtakos ekspertas, derybų meistras, aukščiausio lygio vadovų treneris

Elijus Kebleris

Tema.
Nematoma įtakos pusė. Stipraus psichologinio poveikio technikos, kurios veikia pasąmonės lygmenyje ir nuo kurių neįmanoma apsisaugoti.

Vienas žymiausių įtakos ekspertų, dirbantis tik su aukščiausio lygio verslininkais, politikais, valstybinių įstaigų vadovais, sportininkais, bei spec. tarnybų pareigūnais. Taip pat – tarptautinių mokslinių projektų, kuriuos organizuodavo garsus visame pasaulyje Žmogaus smegenų tyrimo institutas ir kuriuose buvo tyrinėjamos žmogaus galimybės, dalyvis.
Elijus dėstė universitete, vykdė mokslinę tiriamąją veiklą apie žmogaus galimybes bei užiminėjo aukštas pareigas įvairiose teisėsaugos struktūrose. Apie užslėptų galimybių atskleidimą 2011 metais parašė knygą “Laumžirgio istorijos – visa tiesa apie tikrąją laisvę”, kuri tapo bestseleriu ir apkeliavo daugelį pasaulio šalių.

Sužinok kaip įveikti klientų prieštaravimus “man per brangu” ar “jūsų kaina per didelė”

Rekvizitai:
VšĮ „Baltijos Antreprenerystės Aljansas“
Įmonės kodas: 135677778
Adresas: Savanorių pr. 123A, Vilnius
A.s. Nr.: LT29 3500 0100 0101 2676
Bankas: Paysera LT

https://webseminarai.lt
info@webseminarai.lt