Įmonių vadovų, pardavimų vadovų ir pardavėjų dėmesiui!

Svarbiausias derybų seminaras Lietuvoje!

TOP DERYBŲ IR PARDAVIMŲ TRENERIAI
SVARBIAUSIAME SEMINARE LIETUVOJE:

DERYBŲ GALIA PARDAVIMUOSE:
KAIP UŽDIRBTI DAUGIAU PELNO?

Kartu su DARIUMI ČIBONIU, TOMU KRIŠČIŪNU IR DARIUMI RUPŠLAUKIU

2024 BALANDŽIO 04 D.
VILNIUS, LITEXPO
SEMINARO TRUKMĖ: 13:00 – 18:00 VAL.

Tik dabar – net 45% nuolaida registruotis.
Pasiūlymas baigiasi po:

Vietų skaičius labai ribotas. Rezervuokite savo vietas iš anksto.

Brangūs vadovai ir pardavimų žmonės,

Derybos vyksta net 99% pardavimų pokalbių, todėl tai, kaip mes mokame derėtis ir apginti savo derybines pozicijas tiesiogiai įtakoja uždirbamą pelną. Kuo geriau deramės – tuo daugiau mes uždirbame. Visada. Geros derybos – daugiau pelno.

Todėl mes sukūrėme dar vieną precedento neturintį įvykį Lietuvoje – mes sukūrėme patį svarbiausią derybų seminarą – DERYBŲ GALIA PARDAVIMUOSE: KAIP UŽDIRBTI DAUGIAU PELNO?, kuriame išskirtinius mokymus ves trys savo srities praktikai.

Pagrindinis seminaro pranešėjas – DARIUS ČIBONIS, kuris seminare pristatys net dvi visiškai naujas, ypač aktualias temas ir dalyviams atskleis savo autorinį derybų metodą:

1) Čibonio metodas™: kaip susitarti be derybų?
ir
2) 6 taktikos, kurios garantuotai padidins sandorių pelningumą

Taip pat, šiame seminare kalbės derybų ekspertas, derybos.lt įkūrėjas ir tikras derybų veteranas DARIUS RUPŠLAUKIS, kurio tema: Esminis derybų metodas, padedantis laimėti 99% derybų.

Ir galiausiai trečiasis seminaro pranešėjas – ypatingas verslo žmogus, daugiametę patirtį Arabų šalyse turėjęs, supersėkmingas pardavėjas TOMAS KRIŠČIŪNAS, kurio tema bus, kaip etalonas daugumai vadovų ir pardavėjų – Kainų pakėlimo derybos: kaip drąsiau pakelti ir apginti kainas esamiems klientams ir padidinti jų pirkimų pelningumą?

Kaip matote – šis seminaras sukurtas taip, kad jūs gautumėte pačias pažangiausias idėjas ir strategijas, kaip derybų ir specialių strategijų pagalba uždirbtumėte daugiau pelno nuo kiekvieno pardavimų sandorio. Garantuojame, kad šis seminaras bus tikra pinigų mašina jūsų verslams.

Sužinokite kaip laimėti 99% derybų

SEMINARO VEDANTIEJI IR JŲ TEMOS

Pardavimų ir lyderystės treneris

DARIUS ČIBONIS

Temos.
1-oji Tema. Čibonio metodas™: kaip susitarti be derybų?
2-oji Tema. 6 taktikos, kurios garantuotai padidins sandorių pelningumą

Darius Čibonis visą savo karjerą pardavinėja brangiausias prekes ir paslaugas – nuo šveicariškų vaistų iki verslo konsultacijų bei mokymų. Jo klientų tarpe daugelis Lietuvoje ir užsienyje žinomų įmonių, o mokymuose dalyvavo dešimtys tūkstančių tiek naujų, tiek didžiulę patirtį turinčių derybininkų.

Daugelis nori išmokti geriau derėtis. O aš labiausiai mėgstu sandorius, kurie įvyksta be derybų. Labiausiai myliu klientus ir partnerius, kurie perka mano paslaugas nesiderėdami. Tai reiškia, kad mes vienodai matome paslaugų vertę.

Dariaus Čibonio pristatymo metu sužinosite, kaip išvengti derybų ir susitarti norimom sąlygom. Tuo pačiu išmoksite laiko patikrintus ir lengvai pritaikomus metodus sudaryti pelningesnius sandorius. O kai nepavyks išvengti derybų – Jūs įsitikinsite, kad win-win derybos nėra mitas ir mokėsite vesti derybas, kuriose visi laimi.

Pardavimų treneris

TOMAS KRIŠČIŪNAS

Tema.
Kainų pakėlimo derybos: kaip drąsiau pakelti ir apginti kainas esamiems klientams ir padidinti jų pirkimų pelningumą?

Tomas Kriščiūnas, turėjęs puikią pardavimų karjerą Artimuosiuose Rytuose savo žinias panaudoja padėdamas Lietuvos įmonėms didinti savo pardavimus, eksportuojant produktus, paslaugas į šį patrauklų, tačiau labai konurencingą regioną.
Savo pardavimų žiniomis Tomas taip pat dalinasi, vesdamas pardavimų mokymus įmonių pardavimų vadovams, pardavėjams ir pardavimų pajėgoms. Taip pat dalyvauja padėdamas parengti pardavimų strategijas, vykdo pardavimų transformacijas.
Taip pat Tomas Kriščiūnas yra populiarių knygų „500 dienų su Saudo Arabijos princu“, „Duok mums aiškumo“ autorius, „Vyrų linijos“ savanoris, Artimųjų Rytų tyrinėtojas.

Derybų treneris

DARIUS RUPŠLAUKIS

Tema.
Esminis derybų metodas, padedantis laimėti 99% derybų.

Dažnai kyla klausimas: derybininku gimstama ar tampama? Įgimti dalykai palengvina derybas, bet sėkmė priklauso kiek įdedi darbo ir pastangų ugdydamas savo derybinius gebėjimus. Kaip ir bet kuriame sporte, taip ir derybose reikia treniruotis, treniruotis, treniruotis.

Derybinius įgūdžius ugdžiau nuolat derėdamasis tiek gaunant geresnius balus mokykloje/universitete, tiek siekdamas geresnių kontraktų salygų turizmo, viešbučių ir konsultacijų versluose. Šiandien, treniruodamas skirtingų sričių žmonių derybinius įgūdžius, nuolat tobulėju ir pats.

Gyvenime norėdami pasiekti gerų rezultatų ar išlipti iš duobių, turite derėtis. Gebėjimas derėtis – vienas iš galingiausių ginklų kelyje į sėkmę.

Atskleisime, kaip drąsiau pakelti ir apginti kainas esamiems klientams ir padidinti jų pirkimų pelningumą

INVESTICIJA

 • 80 eurų / 1 dalyviui (vietoje 149 eurų)
 • 55 eurai / 1 dalyviui, jeigu registruojate 2 ir daugiau dalyvių (vietoje 99 eurų)

Į kainą įskaičiuota:

 • Seminaro dalomoji medžiaga (PDF)
 • Kava, arbata ir užkandžiai
 • Dalyvio mokymų sertifikatas (PDF)

Registruokitės dabar, nes iki pasiūlymo pabaigos liko:

Sąskaita faktūra bus sugeneruota automatiškai po bilietų pirkimo. 

Dėmesio – vietų skaičius labai ribotas, todėl rezervuokite vietas iš anksto.

   Jeigu Jums reikia išankstinės sąskaitos, spauskite “Tęsti” ir trečiame žingsnyje vietoj mokėjimo pasirinkite “Išankstinė sąskaita”, ji bus sugeneruota.

   SEMINARO INFORMACIJA

   Seminaras vyks 2024 m. balandžio 04 dieną, ketvirtadienį
   Dalyviai gali atvykti nuo 12:00 val.
   Seminaro pradžia: 13:00 val.
   Seminaro pabaiga: 18:00 val.

    Seminaro vieta:
    LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras
    Laisvės pr. 5, 04132 Vilnius

     Jus gali sudominti kiti mūsų mokymai

     Rekvizitai:
     VšĮ „Baltijos Antreprenerystės Aljansas“
     Įmonės kodas: 135677778
     Adresas: Savanorių pr. 123A, Vilnius
     A.s. Nr.: LT29 3500 0100 0101 2676
     Bankas: Paysera LT

     https://webseminarai.lt
     info@webseminarai.lt